איזה מגשי פירות הם האהובים ביותר? בדקנו ומצאנו


מה מגש פירות הפייבוריט שלנו? אנחנו לא יכולים לבחור רק אחד מבין כל הסלסילות, המגשים, מארזי הפרימדונות, הסושי פירות והקומבינציות. בכל זאת, בכל אחד מהם אנחנו משקיעים את כל האהבה לפירות טריים ולעיצוב אסתטי. כדי לענות על השאלה איזה מגש פירות הכי מבוקש, עזבנו לרגע את פילוח התפוחים והאננס ופילחנו את נתוני ההזמנות של הלקוחות שלנו. 

איזה מארז לחג האהבה הכי מועדף על זוגות?

היינו בטוחים שמגש פירות זוגי יככב בחג האהבה אבל יש מי שעקף אותו. מנתוני ההזמנות בשבוע שלפני ט"ו באב 2023 עולה שהמארז ליידי פרימדונה היה הבחירה המובילה בקרב לקוחותינו הרומנטיים. הליידי במשפחת הפרימדונות שלנו היא שילוב של פירות עונה מעוצבים באומנות + מארז של סושי פירות מהמם + מארז עוגיות מקרונים מעלפים.

לעומת ט"ו באב, הנתונים בשבוע שלפני וולנטיין דיי 2024 הראו שהלקוחות העדיפו להזמין משלוח מגש פירות פינוק בקטנה לחג האהבה הזה.

מגשי פירות הם האהובים

5 מגשי פירות המבוקשים ביותר בשפע פרי

במקום חמישי: מגש קבוצתי משולב – פירות עונה טריים בשילוב 12 יחידות סושי פירות וסושי שוקולד.

במקום רביעי: מגש זוגי משולבפירות עונה טריים בשילוב 8 יחידות סושי פירות וסושי שוקולד.

במקום השלישי: מגש פירות קבוצתי – מגש בקוטר 35 ס"מ עמוס בשפע של פירות עונה צבעוניים ועסיסיים. המגש שמככב גם בבית בארוחות חג משפחתיות וגם באירועים והרמות כוסית בעבודה.

במקום השני: מגש פירות פינוק בקטנה – המגש אולי קטן אבל הפינוק הוא גדול וגדוש בטעמים מתוקים מהטבע. הבחירה המושלמת לכל מי שרוצה לשלוח למישהו / מישהי אהובים או להוקיר תודה. לכן לא הפתיע אותנו שהוא הגיע למקום השני המכובד.

ובמקום הראשון: מגש פירות זוגי – הלקוחות שלנו אוהבים לחלוק את השפע עם בן או בת הזוג. לא חסרים לנו ימים בשנה כדי לחגוג עם מגש פירות זוגי: ט"ו באב, וולנטיין דיי, יום המשפחה, יום הנישואין וכמובן בימי הולדת. זאת כנראה הסיבה שמגש פירות זוגי של שפע פרי מוביל מעל כולם ובפער של 20% יותר הזמנות מהמקום השני.

 

יש לנו חברים בשפע: כמה משתלם להיות חברי מועדון שפע פרי?

 

חברי מועדון שפע פרי זוכים ליהנות מהטבות מיוחדות:

– צוברים 5% בכל קנייה למימוש בהזמנה הבאה.

– נהנים מ-10% הנחה הטבת יום הולדת.

– הטבות ומבצעים משתנים לאורך השנה.

 

עד כמה באמת שווה להיות חברים שלנו? 

 

גם את הנתון הזה בדקנו ומצאנו. על פני 12 חודשים רצופים חברי המועדון צברו 250-300 ₪ בממוצע כשחלקם הגיעו גם ליותר מ-400 ₪. זה רק מהטבת הצבירה 5% כן? לא כולל החיסכון משאר ההטבות. 
ברור לכם שתזמינו יותר ממגש פירות אחד במהלך חייכם (וברור לנו שתזמינו שוב משפע פרי אחרי תתענגו על הפירות העסיסיים והטריים שלנו) אז מה אכפת לכם להצטרף לחברי "מועדון השפע" שלנו? זה לא עולה לכם כסף, זה שווה לכם כסף. קחו דקה להצטרף אלינו >
https://order.shefapri.com/register

 


איך הצלחנו להגיע לכל המידע הזה ועדיין להיות מרוכזים בעיצוב המגשים? פשוט מאוד. כל הנתונים הופקו בקלות באמצעות
ClickEat מערכת ההזמנות המתקדמת שאנו עושים בה שימוש. מעבר לניהול משלוחים נוח ויעיל, ClickEat מאפשרת לנו מעקב ובקרה אחר כל ההזמנות ולהפיק דוחות. הכי חשוב – ניתוח הנתונים מאפשר לנו להבין בדיוק מה אתם, לקוחות שפע פרי, הכי אוהבים ומעדיפים ובכך לתת לכם יותר מהשפע הזה. יש עוד המון תובנות מעניינות לשתף אתכם אבל אנחנו צריכים לחזור לחיתוך הפירות.

 

 

להזמנת מגש פירות טרי עד הבית

דילוג לתוכן